est / eng / lit
 
 
Translate/Tõlgi

 

Otsi:
Login:
 
TootedVÕISTLUSED PÄRNU JÕE TRIATLON 2018 Stardiprotokollid
 


REGISTREERUNUD

NB! Kui leiate oma nime valesti kirjutatuna või Kui keegi on tasunud, aga 2-3 päeva pärast oma nime protokollist ei leia, saatke teade kaupo@a2k.ee  

Põhidistants

1. Marek Koplus M34 Tripassion Triatloniklubi
2. Mikko Riho M39 Tripassion Triatloniklubi
3. Paul
Ruubel M34 SK Keremeister
4.
Kairi Ustav   N44 Tartu Ujumisklubi
5. Aleksei
Trunin
M39
 
6. Koit
Uus
M34
 LHV
7.
Märt
Lääts
M59
 
8. 
Rein
Vares
M49
 
9. Jaanika
Parts
   N44
Elisa Spordiklubi
10. Artur
Praun
M49
Trismile
11. Laura
Suur
   N29
TÜASK
12. Reesi Kuslap    N29 21CC
13. Zinaida Kruusalu    N49  
14.
Priit 
Ailt
M39
Tripassion Triatloniklubi
15. Sigrid Tuisk    N34 Tripassion Triatloniklubi
16. Kerli Valge    N34 SK Jooksupartner
17. Martin Leisberg M34 AT Sport
18.
Madis
Ütt
M54
Trismile
19. Raivo Olgo M49 Tripassion Triatloniklubi
20. Vello Luts M44 Trismile
21. Tarmo Kalviste M49 Ryysak Team
22. Raul Ruubel M34 Tripassion Triatloniklubi
23. Jelena Bondarchuk    N49 Tabasalu Triatloniklubi
24. Rene Mägi MJun Tabasalu Triatloniklubi
25. Katre Meriloo    NJun Tabasalu Triatloniklubi
26. Kaari Meriloo    NJun Tabasalu Triatloniklubi
27. Andrus 
Kuusk
MJun
Ujumise Spordiklubi
28.
Priit
Roosnupp
M49
 
29.
Pille
Naggel
   N59
 Suusahullud
30.
Tanel 
Levkoi
M29
 
31. Sulev Lokk M49 Saku Õlletehase spordiklubi
32.
Ivan 
Lavrentev
M29
 
33.
Tanel
Tarlap
M39
21CC
34.
Dagmar
Samon
   N29
 
35. Henri Rüüsak M49 Ryysak Team
36. Merli Randoja    N44 T3 Triathlon Club
37.
Sergei
Voronichev
M34
21CC
38. Mihhail Bõtškov M34 Infocus Team
39. Meelis Tammer M44  
40. Tiia Riis    N49 Prorunner
41. Urmas Rebane M49 SK Jooksupartner
42. Andres Hiiemäe M44 Elva Suusaklubi
43. Raimo Ülavere M49  
44. Margus Tamm M54 T3 Triathlon Team
45. Pille Nurmis    N59 21CC
46. Külli Mõtsnik    N44 21CC Triatloniklubi
47.
Marek
Nõmm
M39
 
48. Kadri
Possul
   N49
21CC Triatloniklubi
49. Andres Arike M54  
50. Vladimir Galkin M54  
51. Mart Nael M34  
52. Anneli Metsamaa    N34 SK Prorunner
53. Toomas Türn M44 Trismile
54. Timmo Jeret M29 Veloteek
55. Tõnis Türn M44 SK Jooksupartner
56. Aino Väin   N54 A2K Spordiklubi
57. Andres Aleks.
Tammer
M Jun
Tartu Ujumisklubi
58.
Krete
Kaasik
   N Jun
Spordiklubi KATI
59. Georgi Vinogradov M Jun JK Kalev
60. Vladimir Vinogradov M54 InFocus
61. Marika Rohtla    N54  
62. Eha Lehtoja    N59  
63. Märt Raudvee M39 42Koma
64. Sven Rohlin M54  
65. Siim Lauri M39  
66. Sander Eesmaa M29 Tripassion Triatloniklubi
67. Villu Klesmann M49 21CC Triatloniklubi
68. Nele Sumberg    N34 Tripassion Triatloniklubi
69. Marti Alt M Jun Trismile
70. Margus Tammemäe M39 Tripassion Triatloniklubi
71.
Rait
Raidma
M29
 
72.
Kristjan
Poltimäe
M39
SK Väike Vaalake
73.
Anneli
Lind
   N34
Respo Haagised
74.
Krister
Haav
M44
 
75.
Relika
Toome
   N24
T3 Triathlon Team
76. Margus Heintalu M39 Tabasalu Triatloniklubi/T3 Triathlon Team
77. Arvo Sala M49 Eesti Energia Spordiklubi
78. Karel Veski M44 Tripassion Triatloniklubi
79. Egle Teder    N44  
80. Marek Säälik M49 CFC
81. Margus Kaur M54  
82. Toomas Lelov M44 21CC Triatloniklubi
83. Lauri Plutus M39  
84.
Livian
Laaneots
   N49
 
85. Pille Muni    N39 Tripassion Triatloniklubi



Lühike distants

1. Risto Holtsmeier M  A                    
2. Ingrid Lindenberg Harrastaja Kevek
3. Lukas
Kalviste
M  A
Ryysak Team
4.
Vanessa
Viiding
   N  A
Ujumise Spordiklubi
5.
Grete Maria
Savitsch
   N  B
Tabasalu Triatloniklubi
6. Sandra
Velling
   N  B
Tabasalu Triatloniklubi
7. Maria
Bondarchuk
   N  A
Tabasalu Triatloniklubi
8. Ander Markus
Kroon
M  A
Tartu Ujumisklubi
9. Leonid
Bondarchuk
Harrastaja Tabasalu Triatloniklubi
10.
Enno
Kaasik
M60+
 
11. Ilmar Tagel M60+ Trismile
12. Priidu Leok Harrastaja  
13. Sander Aavik M  B Ujumise Spordiklubi
14. Johan Tamm M  A Ujumise Spordiklubi
15. Raileen Lelle    N  A  
16. Ragnar Lelle M  A  
17. Raigo Tischler M  B Paide ujumisklubi
18. Rein Kane M60+ Loksa RSK
19. Mari Mai Ruus    N  B Ujumise Spordiklubi
20. Romeo Pärgma M  B Pärnu Kalev Sõudeklubi
21. Kristi Rao Harrastaja  
22. Aleksander Pors M  B Pärnu Kalev Sõudeklubi
23. Anneli
Nõmm
Harrastaja  
24. Rihard Viherpuu M  B Trismile
25. Arno Jaal M60+ Ahja Sipelgas
26. Mart Leo Ruus M  A Ujumise Spordiklubi
27. Kadri Valdre Harrastaja  
28. Geir Tristan
Anton
M  A
A2K Spordiklubi
29. Vjatšeslav 
Kulak
Harrastaja Ujumise Spordiklubi
30. Kalle Liebert Harrastaja heanou.com
31. Juhan Lukk M60+ Sukl Sula
32. Austin Roose M  A Tartu Ujumisklubi
33.
Karin
Tensing
Harrastaja
SK Väike Vaalake
34. Tea Mey Harrastaja Tartu Ujumisklubi
35. Simo Aksalu M  B Ujumise Spordiklubi
36. Kristjan Heamäe Harrastaja  
37. Kristi Pajo Harrastaja A2K Spordiklubi
38. Aleksander Laško M  B Ujumise Spordiklubi
         


Laste distants

1. Maria Dolores  Sova    T  D Trismile
2.
Hanna-Liisa
Värik
   T  C
Tabasalu Triatloniklubi
3.
Trevor
Kägo
P  C
21CC
4.
Gert Martin
Savitsch
P  C
Tabasalu Triatloniklubi
5.
Getrin
Raudsepp
   T  C
Tabasalu Triatloniklubi
6.
Loreen
Ulp
   T  C
TOP Ujumisklubi
7.
Nora
Lehtme
   T  E
Tabasalu Triatloniklubi
8.
Holger
Krautman
P  D
Tabasalu Triatloniklubi
9.
Ivan
Bondarchuk
P  C
Tabasalu Triatloniklubi
10.
Karl
Vilson
P  D
Spordiklubi IKS
11. Robin Hansen P  D Tartu Ujumisklubi
12. Mikk Mihkel Ruus P  E Ujumise Spordiklubi
13. Gregor Rasva P  C Audentes
14. Kirke Mõtsnik    T  D 21CC Triatloniklubi
15. Hanna-.Marleen Mõtsnik    T  C 21CC Triatloniklubi
16.
Arabel
Pedoson
   T  E
Tartu Ujumisklubi
17.
Lars Sebastian
Antoniak
P  C
21CC Triatloniklubi
18. Kris Sirk P  D Tartu Ujumisklubi
19. Andri Sirk P  E Tartu Ujumisklubi
20. Anette Teder    T  C Tartu Ujumisklubi
21. Sander Teder P  E Tartu Ujumisklubi
22. Christine Teder    T  D Tartu Ujumisklubi
23. Roobert Teder P  E Tartu Ujumisklubi
24. Annabel Laiva    T  C 21CC Triatloniklubi
25. Mirtel Madlen Siimar    T  D 21CC Triatloniklubi
26. Annabel Türn    T  C TUK
27. Alexander Türn P  D TUK
28. Jonas Ustav P  E tartu Ujumisklubi
29. Holger Vitsur P  D CFC Jaak Mae Suusakool
30. Ingrid Hiiemäe    T  D Tartu Ujumisklubi
31. Erika Hiiemäe    T  E Tartu Ujumisklubi
32. Kristin Luts    T  E Tartu Ujumisklubi
33. Rasmus Boisen P  C Tartu Ujumisklubi
34. Jako-Kaur Ott P  E Ujumise Spordiklubi
35. Karl-Eric Ott P  D
Ujumise Spordiklubi
36. Sebastian Suppi P  D Nõmme Rattaklubi
37. Marleene Randmaa    T  C Paide Ujumisklubi
38. Aaron Karu P  E
Ujumise Spordiklubi
39. Rafael Karu P  E
Ujumise Spordiklubi
40. Karoli Türn    T  E Tartu Ujumisklubi
41. Romi Israel    T  D UK Karksi Sport
42. Silver Lauri P  D Tartu Ujumisklubi
43. Andre Kulak P  E Ujumise Spordiklubi
44. Hendrik Rohtla P  C Paide Ujumisklubi
45. Maria Liis Alt    T  C Vinni VAK
46. Helena Maddison    T  E Ujumise Spordiklubi
47. Rasmus Maddison P  E Ujumise Spordiklubi
48. Erik Mäesepp P  E Ujumise Spordiklubi
49.
Hannes Villem
Reimand
P  C
Ujumise Spordiklubi
50.
Laura
Juhanson
   T  D
Paide Ujumisklubi
51.
Teele
Ellermaa
   T  E
SK Väike Vaalake
52.
Remi
Tammik
P  C  
Pärnu Spordikool
53.
Laura
Tammik
   T  C
Pärnu Spordikool
54. Gerd Johan Lessing P  E Ujumise Spordiklubi
55. Adele Roop    T  E Ujumise Spordiklubi
56. Aleksander Jalakas P  C Tartu Ujumisklubi
57. Rica Veevo    T  C Tartu Ujumisklubi
58. Kirke Rehme    T  E Ujumise Spordiklubi
59. Oliver Piller P  C  
60. Artur Abras P  D Ujumise Spordiklubi
61. Alina Hadejeva    T  C Tartu Ujumisklubi
62. Jaris Soome P  C Tartu Ujumisklubi
63. Maru Mäesepp P  E Tartu Ujumisklubi
64. Minna Li Mäesepp    T  E Tartu Ujumisklubi
65. Emili Vaisma    T  D SK Raudmees
66. Laura Sokk    T  C Tartu Ujumisklubi
67. Sten Kall P  D Ujumise Spordiklubi
68. Johannes Rohiväli P  D Ujumise Spordiklubi
69. Teele Kaevats    T  D Tartu Ujumisklubi
70. Erik Aleksanderson P  D Tartu Ujumisklubi
71. Helen Veede    T  D Ujumise Spordiklubi
72. Robin Randoja P  C T3 Triathlon Team
73. Arti Piirmaa P  C Paide Ujumisklubi
74. Karoliina Kadak    T  C Tartu Ujumisklubi




Art Media CMS