est / eng / lit
 
 
Translate/Tõlgi

 

Otsi:
Login:
 
TootedVÕISTLUSED TRIATLON Registreerunud
 
REGISTREERUNUD (PÕHIDISTANTS)
TOPAUTO PÄRNU JÕE krossTRIATLON'14
5.07.2014 kell 14

Niidu aas, Pärnu   
                                                                                                                                                                                                               

jrk    NR  perekonnanimi, eesnimi (VK), klubi

1.      1      Ailt, Priit (M) Trismile                                                                 

2.      2      Kanniste, Jaak (M50) A2K SK                                                                   

3.      3      Kein, Einaste (M), A2K SK                                                                    

4.      4      Kibur, Silvar (M), Keremeister SK                                                  

5.      5      Kivila,  Dag  (M50), A2K SK                                                                   

6.      6      Kiviselg,  Ivo (M)                                                                                                 

7.      7      Lehtoja,  Eha (N50), A2K SK                                                                    

8.      8      Metsaorg, Maria (N21), Maria Jooksuklubi                                             

9.      9      Mäeorg, Erkki (M), Eesti Maaülikool                                                

10.   10   Põder,  Priit (M50), A2K SK                                                                    

11.   11   Raja, Aigar (M), Kalju SK                                                                 

12.   12   Roosnupp, Priit (M40)                                                                                             

13.   13   Ruubel, Paul  (M), Keremeister SK                                                  

14.   14   Seeder, Heldur-Valdek (M50), KL Toompea malevkond                                 

15.   15   Serva, Sandra (N23), A2K SK                                                                    

16.   16   Taveter, Triin (N21), SUKL JÕULU                                              

17.   17   Traks,  Aivo (M40), Madila SK                                                              

18.   18   Utar, Urmas (M40), Tabasalu TK                                                          

19.   19   Veri,  Aivar (M40), Pentathlon                                                         

20.   20   Veri, Kairit  (N17), Pentathlon          

                                                                                       

REGISTREERUNUD (LÜHIKE DISTANTS)
TOPAUTO PÄRNU JÕE krossTRIATLON'14

5.07.2014 kell 12  
Niidu aas, Pärnu                                                                                               

jrk   NR    perekonnanimi, eesnimi  (vanuseklass), klubi

1.     100  Anton, Geir Tristan (M14), A2K SK

4.     99     Esken, Nora-Liis (N11), A2K SK

2.     98     Lelle, Raileen (N14), UCA

3.     97     Lelle, Ragnar (M14), UCA



Art Media CMS