est / eng / lit
 
 
Translate/Tõlgi

 

Otsi:
Login:
 
TootedVÕISTLUSED SUUSATAMINE A2K Suusamaraton 2017 Juhend
 

JUHEND

A2K Suusamaraton


A2K Suusamaraton (edaspidi Maraton) korraldatakse eesmärgiga pakkuda suusatajatele võimalust kontrollida oma saavutatud treenitust ning võrrelda ennast teiste suusatajatega.

Maratoni korraldavad A2K Spordiklubi MTÜ sponsorite ning toetajate kaasabil, vastavalt käesolevale juhendile ja programmile.

 

AEG JA KOHT

Maraton toimub 28. jaanuaril 2017 42 km vabas tehnikas ja ühisstart antakse kell 12.00. Stardi ja finišipaigaks on Jõulumäe Tervisespordikeskuse staadion.

Maraton sõidetakse ca 2,3 km pikkusel tähistatud ringil, mida läbitakse 18  korda!

 

AJAKAVA

Maraton toimub järgmise ajakava alusel:

·         Kell 10.00 – 11.45- Numbrite väljastamine staadioni kohtunikemajas

·         Kell 12.00 – START staadionil

·         Kell 14.00  - avatud SUPIKÖÖK Jõulumäe Tervisespordikeskuse peamajas

·         Kell 16.00 – FINIŠ suletakse

 

OSALEJAD

Osaleda võivad kõik 1999. aastal sündinud ja vanemad suusahuvilised, kes on piisavalt treenitud valitud distantsi läbimiseks. Erandkorras lubatakse Maratoni rajale ka nooremaid osavõtjaid eriala treeneri kirjalikul loal.

 

OSAVÕTUTASUD, REGISTREERIMINE ja NUMBRITE VÄLJASTAMINE

Osavõtutasu on 20€.

Registreerimine toimub ajavahemikul 24.01.17 kuni 27.01.17 kell 16.00 kodulehel http://spordiklubi.a2k.ee/index.php?leht=2941 (spordiklubi.a2k.ee →registreerimine)

Registreerimisel esitada andmetena perekonnanimi, eesnimi, sugu,  sünniaasta, telefoni nr  ja e-post.

Soodustused - A2K SK liikmele on osavõtutasu 15€.

 

Osavõtutasu maksmine toimub  A2K Spordiklubi MTÜ arvelduskontole EE863300334714880004 , selgitusse lisada, ürituse nimi SUUSAMARATON ja kelle eest makse on tehtud. Osavõtutasu peab olema laekunud hiljemalt 27.01.17 kell 16.00. Osavõtumaksu laekumine kinnitab registreeringu ja tagab koha stardinimekirjas! Registreerunud ja osavõtu tasunud võistlejate stardinimekiri avaldatakse A2K Spordiklubi kodulehel. Osavõtust loobumisel osavõtutasu ei tagastata.

Osavõtjate arv on piiratud, maksimaalselt saab Maratonile 100 osavõtjat!

Numbrite väljastamine toimub Jõulumäe Tervisespordikeskuse finišimajas võistluspäeva hommikul

kell 10.00- 11.45.


OSAVÕTJALE TAGATAKSE

Osavõtjale tagatakse: tähistatud suusarada, jook (vesi/ jõujook) ja söök TP-des, šokolaadi, supp, kook ja tee peale lõpetamist,  arstiabi, tulemus lõpuprotokollis. NUMBRID TULEB PEALE LÕPETAMIST/ KATKESTAMIST TAGASTADA!

 

STARDIGRUPID

Tegemist on rahvaspordiüritusega, koha stardikoridoris saab valida  vabalt,  vastavalt oma treenitusele - eliit, harrastaja  ja läbija.

 

TOITLUSTAMINE

Maratoni rajal on toitlustuspunkt, mis asub Jõulumäe suusastaadionil. Toitlustuspunktis on vesi, jõujook, leib, sool, rosinad, puuviljad.

Peale sõitu on kõigile lõpetajatele Jõulumäe Tervisespordikeskuse peamajas supp, morss/ tee ning kook.

 

 

AJAVÕTT JA TULEMUSED

Võistleja aja ja koha fikseerimisel  kasutatakse elektroonilist ajavõttu. Tulemuse saamiseks peab osavõtja kogu Maratoni vältel kandma nii eest kui tagantvaates nähtavat Maratoni numbrit. Tulemused avaldatakse A2K Spordiklubi kodulehel spordiklubi.a2k.ee

 

Autasustatakse vahetult peale maratoni lõpetamist 3 parimat mees-ja naisvõistlejat ning parim meesveteran (sünd. 1966/1967 ja varem) ja parim naisveteran ( sünd. 1966/1967 ja varem).

Ametlikud tulemused avaldatakse hiljemalt esmaspäeval, 30.01.17 A2K Spordiklubi kodu-ja facebooki lehel.  

 

ÜLDINFO

·         Maraton sõidetakse ca 2,3 km pikkusel ringil, seda läbitakse 18 korda.

·         Osavõtjate arv on piiratud, maksimaalselt saab Maratonile  100 osavõtjat!

·         Korraldajatest mitteolenevatel põhjustel võivad korraldajad maratonirada muuta, lühendada või sõidu ära jätta. Sellekohane otsus tehakse hiljemalt reedel, 27.01.2016, millest antakse teada suusamaratoni kodulehe kaudu. Maratoni ärajäämisel tagastatakse osavõtutasu!

·         Maratonist osavõtja ON KOHUSTATUD võistlusnumbri tagastama! Numbri mittetagastamisel on korraldajal õigus nõuda kompensatsiooni 35€.

·         Võistluste info (juhend, raja kirjeldus, fotod jms.) leiad kodulehel spordiklubi.a2k.ee Maratoni leheküljel, vihjeinfo Maratoni kohta A2K Sport Facebooki leheküljel.

 

Juhendis käsitlemata küsimused lahendab korralduskomitee.

Täpsem info tel. + 372 533 141 92 Maarja kontakt

   

 

 

A2K Spordiklubi MTÜ                                                                                          

Maratoni peakorraldaja Art Media CMS