est / eng / lit
 
 
Translate/Tõlgi

 

Otsi:
Login:
 
TootedVÕISTLUSED JOOKSMINE Sillakeskuse trepijooks 2017 Tulemused
 
PDF failina leiad tulemused SIIT

TULEMUSED                
Sillakeskuse trepijooks 2017              
08. aprill 2017                
Avatud stardiga kella 12.00 kuni 13:30       Temperatuur:  +8      
                   
              Osalejaid: 60      
                     
Jrk NR perekonnanimi eesnimi sünniaasta vanus van-kl Klubi TULEMUSED    
M põhiklass (2 ringi)                
1 6 Tarkpea Martin 1982 35 M Anu Jooksutrennid 2,49,38    
2 40 Elbing Einar 1982 35 M   2,56,50    
3 27 Baum Andreas 1995 22 M Pärnu Aerutamisklubi 3,11,06    
4 1 Kalmer Andres 1973 44 M A2K SPORDIKLUBI 3,28,16    
5 21 Blehner Mattias 1995 22 M OK West 3,33,06    
6 5 Erki Penu 1971 46 M OK West 3,41,57    
7 20 Blehner Sander 1972 45 M OK West 3,41,86    
8 7 Einla Marek 1984 33 M   3,48,77    
9 39 Kõrvits  Taavi 1986 31 M   3,53,77    
                     
Noormehed (2 ringi)                
1 36 Kubilius Kevin 2001 16 MJ Pärnu Kalevi SK 3,24,96    
2 24 Juhansoo Erkki 2001 16 MJ Sõudeklubi Kalev 3,35,84    
                     
Poisid (1 väike ring)                
1 7 Jefimov Jüri 2005 12 P Jõulu SK 48,38    
2 28 Stimmer Sander 2002 15 P Pärnu Kalev jalgratta osak 50,49    
3 25 Filippov Sander 2004 13 P Pärnu Jalgpallklubi 52,38    
4 13 Jõeäär Renar 2005 12 P Jõulu SK 52,4    
5 45 Maiste  Jan Bret 2007 10 P Pärnu Kalev jalgratta osak 53,48    
6 50 Gorban  Trevor 2003 14 P Pärnu Kalev jalgratta osak 53,63    
7 6 Penu Enriko 2006 11 P Pärnu Ülejõe Põhikool 55,88    
8 38 Aola Gevert 2007 10 P Pärnu Kalev jalgratta osak 56,01    
9 4 Hännikäinen  Nico 2008 9 P Pärnu Kalev jalgratta osak 56,56    
10 17 Puudersell  Aleksander 2004 13 P Pärnu Kalev jalgratta osak 58,17    
11 33 Talviku Lennart-Samuel 2007 10 P Niidupargi kerge 59,09    
12 49 Tõnismäe  Karl Alex 2007 10 P Pärnu Kalev jalgratta osak 1,00,88    
13 23 Eljandi Henri 2006 11 P Jõulu sk 1,01,68    
14 47 Rudissaar  Karl 2006 11 P Pärnu Kalev jalgratta osak 1,02,39    
15 11 Järvoja Teet 2008 9 P Jõulu SK 1,02,62    
16 8 Tali Mattias 2006 11 P Tallinna Nõmme PK 1,04,27    
17 3 Aonurm  Marlon 2008 9 P Pärnu Kalev jalgratta osak 1,07,50    
18 42 Sarapik  Silvester 2007 10 P Pärnu Kalev jalgratta osak 1,08,93    
19 35 Tomasson Patric 2011 6 P Kesklinna lasteaed 1,11,07    
20 48 Karotamm   Sten 2005 12 P Pärnu Kalev jalgratta osak 1,12,14    
21 37 Aola  Trevor 2011 6 P Pärnu Kalev jalgratta osak 1,13,30    
22 12 Järvoja Priit 2008 9 P Jõulu SK 1,14,27    
23 46 Tsupilo  Marcus 2008 9 P Pärnu Kalev jalgratta osak 1,15,33    
24 9 Tali Sander 2007 10 P Tallinna Nõmme PK 1,16,78    
25 19 Lohk  Kenet 2014 3 P Kastani lasteaed 3,05,90    
                     
                     
                     
N põhiklass (2 ringi)                
1 4 Pajo Kristi 1976 41 N A2K Spordiklubi 3,44,35    
                     
Neiud (2 ringi)                
1 10 Järvoja Ülle 2002 15 NJ Kuninga Põhikool 3,40,62    
2 22 Blehner Marie Anna 1999 18 NJ OK West 3,56,97    
3 26 Künnapas Piia Liisa 2001 16 NJ Pärnu Aerutajad 4,00,35    
4 32 Reiter Elbe 2003 14 NJ Sütevaka 4,01,30    
5 34 Hitrova Laura 1999 18 NJ Aerutajad 5,15,19    
                     
Tüdrukud (1 väike ring)                
1 32 Reiter Elbe 2003 14 T Sütevaka 51,65    
2 30 Kask Kaisa-Helin 2007 10 T Rääma PK 57,78    
3 43 Põrk  Creete 2004 13 T Pärnu Kalev jalgratta osak 1,01,79    
4 44 Milistver  Emily 2007 10 T Pärnu Kalev jalgratta osak 1,03,48    
5 29 Stimmer Annika 2006 11 T Pärnu Kuninga PK 1,05,11    
6 41 Lohk  Liisi 2006 11 T Pärnu Kalev jalgratta osak 1,06,48    
7 15 Nõmm Aurelia 2009 8 T   1,07,56    
8 14 Vatko Melissa 2009 8 T   1,08,31    
9 31 Kõresaar Maarja 2006 11 T A2K SK 1,12,22    
10 16 Tehu Emma-Mari 2005 12 T Mai Põhikool 1,13,28    
11 44 Kampus Laura 2004 13 T Tallinn 1,21,62    
12 21 Heinla Meritte-mai 2006 11 T Pärnu Maikool 1,21,78    
13 31 Kampus Eliise 2010 7 T Tallinn 1,31,55    
14 1 Tehu Kadri-Lii 2012 5 T Kastain lasteaed 1,37,18    
15 49 Karotamm   Teele 2008 9 T Maikool 1,37,37    
16 6   Lisandra 2011 6 T Paikuse 1,37,37    
17 18 Lohk  Nele 2010 7 T Pühaloomaaed 1,39,62    
18 50 Kampus Lenna     T Tallinn 2,03,70    
                     
Nvet (1 ring)                
1 2 Kõresaar Sirje 1959 58 Nvet Jõulu SK 1,57,46    
2 3 Suitso Piret 1946 71 Nvet A2K Spordiklubi 2,13,48    
                     
TEATEJOOKS ( 3x 1 ring)                
1   Ühinenud mmetsaomanikud Rõõmussaar Raigo 4,59,95    
kaljund Risto    
N: Sinijärv Liis    
2   A2K Spordiklubi Luik Vahur 5,09,66    
Andres Kalmer    
N:  Kristi Pajo    
3   KUNINGAKOOL Sander Stimmer 5,26,87    
Kevin Kubilius    
N: Ülle Järvoja    
4   OK WEST Blehner Sander 5,26,87*    
Blehner Matias    
N:  Blehner Maria Anna    
* - täpsustamisel                
                     
Protokolli koostas:                
Kristi Tehu                
e-post kristi@a2k.ee                



Art Media CMS