Avalehele
est / eng / lit
 
 
Translate/Tõlgi

 

Otsi:
Login:
 
TootedVÕISTLUSED - TOPAUTO PÄRNU JÕE TRIATLON'15 - Osalejate nimekiri
 

OSALEJATE NIMEKIRI (seisuga 09.07.15 kell 12)

VEERNADTRIATLON (950m/ 45km/ 10,5km)    
Jrk Perenimi Eesnimi Klubi Maakond Vanuseklass
1. Ailt Priit TriSmile/ Hawaii Express   M
2. Ellmann Toomas Trismile   M
3. Heintalu Margus Tabasalu Triatloniklubi   M
4. Joost Eddi Tank Indoor SK   M40
5. Juurik Viiu SK Keremeister Pärnumaa N
6. Kallast  Tõnu Paikuse Motoklubi Pärnumaa M
7. Karvak Jürgen A2K SK   M20
8. Kiho Martin Eesti Jalgpalli lLit   M
9. Kiipsaar Raido 21cc   M40
10. Koppas Aivar kahe silla klubi jooksusõbrad Pärnumaa M
11. Lelov Toomas 21CC   M40
12. Lemese Monika Trismile   N40
13. Lepp Emeri Hawaii Express Pärnumaa M
14. Miller Argo MEC Insenerilahendused    M
15. Nael Margus     M
16. Piiroja Raio   Pärnumaa M
17. Põtter Jaanus TriSmile    M40
18. Reimets Taavi A2K SK Pärnumaa M
19. Rohlin Sven U-Klubi   M40
20. Roosimaa Tauno Trismile   M
21. Roosimets Janno Trismile   M
22. Rosen Ulf 21cc   M40
23. Ruubel Paul sk Keremeister Pärnumaa M
24. Shirokov Sergei 21CC   M40
25. Sipelgas Priit SOL Baltics Pärnumaa M40
26. Storozhuk Andrey TriEst BH Team   M
27. Tammer Meelis   Pärnumaa M40
28. Teesalu Lembit MikitamäeAironmen Klubi   M40
29. Traks Aivo -   M40
           
HARRASTAJATE TRIATLON (290m/ 15km/ 5km)    
  Perenimi Eesnimi Klubi/ Firma Vanuse-
klass
 
1. Hauk Kaarel Trismile M  
2. Holzberg Madis A2K SK M  
3. Jahilo Valdo MT Tallinna Trepijooksud M  
4. Judzis Aigars SK Tērauds M  
5. Karvak  Eino A2K SK/ KNT Meediad M50  
6. Kivila  Dag A2K SK M50  
7. Kiviselg Ivo Westek M  
8. Kosk Meelis Pärnu Jahtklubi M  
9. Kuntro Carmen Rakvere N20  
10. Lelle Rain   M  
11. Luik Merje A2K SK N  
12. Lusikas Kristel Pärnu Sõudeklubi N  
13. Mitt Liisu Pärnu Sõudeklubi N20  
14. Nael Mart   M  
15. Pitk Peep TTÜ M  
16. Raudsepp-Daubaris Raina   N  
17. Roosnupp Priit   M  
18. Seeder Heldur-Valdek   M50  
19. Zubri Aleksandr   M  
20. Toode Triin Kahe Silla Klubi jooksusõbrad N  
21. Tuisk Sigrid   N  
22. Vaisma Anne Raudmees N  
           
LASTETRIALTON (150m/ 10km/ 3km)    
Jrk Perenimi Eesnimi Klubi Maakond Vanuseklass
1. Anton  Geir Tristan UCA Pärnumaa M14
2. Aron Annabel Pärnu Sõudeklubi Pärnumaa N14
3. Juhansoo Erkki SK Kalev Pärnumaa M14
4. Juhansoo Martina SUKL Jõulu Pärnumaa N11
5. Künnapas Piia Liisa Pärnu Aerutamisklubi Pärnumaa N14
6. Lelle Raileen Raudmees Pärnumaa N14
7. Lelle Ragnar Raudmees Pärnumaa M14
8. Sander Laura Lizette Pärnu Kalevi Sporidkool Pärnumaa N11
9. Tamm Johan Tartu Ujumisklubi Tartumaa M14
10. Teearu Rando SUKL Jõulu Pärnumaa M14
11. Teearu Simo SUKL Jõulu Pärnumaa M14
12. Võrk  Elisabeth Tartu Ujumisklubi Tartumaa N11



Art Media CMS