Avalehele
est / eng / lit
 
 
Translate/Tõlgi

 

Otsi:
Login:
 
TootedAMETLIK INFO - Klubi MEMO
 

A2K Spordiklubi MEMO                               seisuga 3.02.2014

MEIE SPORDIME KOOS TARGALT JA USINALT!

 

Visioon:

A2K Spordiklubi on ühine – me teeme kõike üheskoos! Meie sisukad ja harivad treeningud aitavad vormis hoida Sinu keha ja vaimu. Meiega koos leiad parimad võimalused enda realiseerimiseks koos meeldiva seltskonnaga. Olla Pärnu linna ja maakonna parim ja suurim!

 

Missioon:

A2K Spordiklubi ühendab endas suusatamisega, jalgrattasõiduga, rulluisutamise ja –suusatamisega, jooksmisega ning triatloniga tegelevaid harrastussportlasi, propageerides sportimist, kui eluviisi ja oma tervise eest hoolitsemise võimalust, pakkudes ühiseid treeninguid, koolitusi, laagreid, pakkudes sh. ka eneseteostust võistlustest osavõtmise ja nende korraldamisega.

 

Eesmärgid:

·         Ühised treeningud kindlatel aegadel – treeninggraafik

·         Kaasata aeg-ajalt (kord nädalas, kord kuus, …) treeningprotsessi oma ala spetsialiste, võimaldades liikmetel saada nii teoreetilist kui ka praktilist nõu treenimiseks või siis üldse enda ettevalmistamiseks.

·         Leida klubi liikmetele võimalusi soetada parimat spordivarustust parimate tingimustega.

·         Leida koostööpartnereid, kelle abiga luua paremad tingimused treenimiseks, võistlustel osalemiseks või siis üldse klubi igakülgseks arendamiseks.

·         Olla nähtav nii otseselt kui ka kaudselt, st. luua oma tunnusgraafikaga klubi riietus ning osaleda paljudel võistlustel nii individuaalselt kui ka võistkondadena.

·         Ellu kutsuda, korraldada ja järjepidevalt läbi viia uusi ja huvitavaid võistlusi Pärnus ja Pärnu maakonnas (hetkel korraldatud hooaegadel 2012 ja 2013 Volkswagen Cup Pärnu jalgrattasarja, 2014 hooajal plaan piirkonda luua veel 5 üritust).

·         Klubist kujundada kõigile liikmetele meeldiv seltskondlik kooskäimise koht, mille tegevusest tahetakse suurima hea meelega osa võtta ja oma nõu ning jõuga kaasa aidata.

 

Võimalused liikmele:

·         Arendada ennast läbi treeningute, koolituste ja võistluste.

·         Olla aktiivne, aidates kaasa klubi tegevusele.

·         Luua endale krediiti, samas kaas aidata klubi rahastamisele – iga klubile toodud toetussumma pealt saab selle tooja 15% ulatuses krediiti võistluste osamaksude, koolituste, varustuse jms. eest tasumiseks.

·         Klubi liikmel on õigus saada igakülgset infot erinevate võistluste-, koolituste-, treeningute, varustuse jms. valdkonnas.

 Art Media CMS